KONST / Litografier / Serigrafi 7641528
nr 764 1528
Serigrafi
signerad, Bröllop, motivets mått: 50 x 40
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 juni 2012
kl 17:16:29
8/6 16:44:20
100 kr
11/6 14:47:59